TÄYTTÄ URHEILIJAN ELÄMÄÄ!

Yhteystiedot

Aki Karjalainen, Akatemiakoordinaattori
Johtaminen, kehittäminen, yhteistyöverkostot
0400 247 464
aki.karjalainen(at)kihu.fi

 

Heli Nieminen, Palvelu- ja viestintäkoordinaattori
Akatemiapalvelut, olosuhderannekkeet, opinto- ja uraohjaustuki, viestintä
050 300 5762
heli.nieminen(at)kihu.fi

 

Nikke Tuhkanen
Viestintä
050 470 0939
nikke.tuhkanen(at)jkl.fi

 

 

Marko Malvela, Valmennuksen kehittäjä
040 1651 361
marko.malvela(at)pelikirja.com

 

 

Nuorten Olympiavalmentajat

Marjoona Teljo, Uintivalmentaja, Nuorten Olympiavalmentaja, Jyväskylän Urheiluakatemia

050-354 8441
etunimi.sukunimi(at)uimaliitto.fi

 

 

Eemeli Kallas, Freestylevalmentaja, Nuorten Olympiavalmentaja, Ski Sport Finland
044 3374 130
skillcoach.tmi(at)gmail.com

 

 

Petteri Jouste, Nuorten Olympiavalmentaja, nopeus- ja voimaominaisuudet valmennuksen kehittäminen, Jyväskylän Urheiluakatemia
0400 506 012
petteri.jouste(at)gmail.com

 

 

Antti Palkola, Nuorten Olympiavalmentaja, telinevoimistelu, Voimisteluliitto
040 582 4222
antti.palkola(at)telinevoimistelu.fi

 

Mika Lievonen, Jääkiekkolehtori, urheilulukiotoiminta
040 3414 853
mika.lievonen(at)gradia.fi

 

Jari Linjala, yläkoulukoordinaattori
050 4712 939
jari.linjala(at)jkl.fi

 

Tanja Niemi, yleisurheilun yläkouluvalmentaja
040 5259 518
tanja.niemi(at)jku.fi

 

Jyväskylän Urheiluakatemia

Rautpohjankatu 6, 40700 Jyväskylä

Verkkolaskutustiedot:
Verkkolaskuosoite: 003717420191

Operaattori/välittäjätunnus:
Maventa (003721291126)

Keski-Suomen Urheiluharjoittelukeskussäätiö
Rautpohjankatu 6, 40700 Jyväskylä

Y-tunnus: 1742019-1

Valmentajat

Ari Nummela, kest.juoksut, ari.nummela(at)kihu.fi
Vesa Rantanen, seiväs, ve.ranta(at)elisanet.fi
Jarkko Finni, yu, jarkko.finni(at)jku.fi
Tanja Niemi, yläkouluvalmentaja yu, tanja.niemi(at)jku.fi
Antti Palkola, telinevoimistelu, antti.palkola(at)voimistelu.fi (NOV)
Matti Parojärvi, telinevoimistelu, matti.parojarvi(at)jyvo.fi
Sonia Solismaa, TeamGym/telinevoim, sonia.solismaa(at)jyvo.fi
Mikko Palsola, jääkiekko, mikko.palsola(at)jypjuniorit.fi
Patrick Kåla, jääkiekko JYP N, patrick.kala(at)hotmail.com

Mikko Manninen, jalkapallo JyPK ed, mikko.maninnen85(at)gmail.com
Janne Korhonen, jalkapallo JJK, talenttivalm, janne.korhonen(at)jjk.fi
Mikko Tupamäki, koripallo, mikko.tupamaki(at)jba.fi
Mikko Häyrinen, lentopallo, mikko.hayrinen(at)kihu.fi
Tero Kotilainen, salibandy (fysiikka), tero.kotilainen(at)innosport.fi
Tarja Rasimus-Järvinen, joukkuevoimistelu, tarjarj(at)mbnet.fi

Harjoituspaikat

Harjoituspaikkojen tiedot löytyvät täältä

Koulut
Contact Us

Emme ole juuri nyt paikalla, mutta jätä meille tästä viesti niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!

Not readable? Change text.