TÄYTTÄ URHEILIJAN ELÄMÄÄ!

Yhteystiedot

Akatemiakoordinaattori Aki Karjalainen
Johtaminen, seuranta, kehittäminen, yhteistyöverkostot
0400 247 464
aki.karjalainen(at)kihu.fi

 

Palvelu- ja viestintäkoordinaattori Heli Nieminen
Viestintä, opinto- ja uraohjaus, akatemiapalvelut
050 300 5762
heli.nieminen(at)kihu.fi

 

Marjoona Teljo, Uintivalmentaja, Nuorten Olympiavalmentaja
050-354 8441
etunimi.sukunimi(at)uimaliitto.fi

 

 

Eemeli Kallas, Freestylevalmentaja, Nuorten Olympiavalmentaja
044 3374 130
skillcoach.tmi(at)gmail.com

 

 

Petteri Jouste, Nuorten Olympiavalmentaja, nopeus- ja voimaominaisuudet valmennuksen kehittäminen
0400 506 012
petteri.jouste(at)gmail.com

 

 

Marko Malvela, Valmennuksen kehittäjä
040 1651 361
marko.malvela(at)pelikirja.com

 

Mika Lievonen, Jääkiekkolehtori, urheilulukiotoiminta
040 3414 853
mika.lievonen(at)gradia.fi

 

Jari Linjala, yläkoulukoordinaattori
050 3449 220
jari.linjala(at)jkl.fi

Jyväskylän Urheiluakatemia

Rautpohjankatu 6, 40700 Jyväskylä

Verkkolaskutustiedot:
Verkkolaskuosoite: 003717420191

Operaattori/välittäjätunnus:
Maventa (003721291126)

Keski-Suomen Urheiluharjoittelukeskussäätiö
Rautpohjankatu 6, 40700 Jyväskylä

Y-tunnus: 1742019-1

Valmentajat

Petteri Jouste, pikajuoksut, petteri.jouste(at)sul.fi
Tapani Keränen, pikajuoksut, tapani.keranen(at)kihu.fi
Ari Nummela, kest.juoksut, ari.nummela(at)kihu.fi
Vesa Rantanen, seiväs, ve.ranta(at)elisanet.fi
Juha Isolehto, korkeus, juha.isolehto(at)gmail.com
Marjoona Teljo, uinti, marjoona.teljo(at)uimaliitto.fi (NOV)
Marko Malvela, uinti, malvela(at)hotmail.com
Antti Palkola, telinevoimistelu, antti.palkola(at)voimistelu.fi (NOV)
Matti Parojärvi, telinevoimistelu, matti.parojarvi(at)jyvo.fi
Sonia Solismaa, TeamGym/telinevoim, sonia.solismaa(at)jyvo.fi
Tuulia Räisänen, telinevoimistelu tytöt, tuulia.raisanen(at)jyvo.fi
Eemeli Kallas, kumparelasku, skillcoach.tmi(at)gmail.com (NOV)

Jukka Ahvenjärvi, jääkiekko, jukka.ahvenjarvi(at)jyp-akatemia.fi
Lauri Merikivi, jääkiekko, lauri.merikivi(at)jypliiga.fi
Mikko Palsola, jääkiekko, mikko.palsola(at)jypjuniorit.fi
Juha Pasoja, jalkapallo, juha.pasoja(at)jjk.fi
Jarkko Jokiranta, jalkapallo, jarkko.jokiranta(at)jjk.fi
Jukka Västinen, jalkapallo JyPK, jukka.vastinen(at)gmail.com
Mikko Tupamäki, koripallo, mikko.tupamaki(at)jba.fi
Pasi Kotilainen, salibandy, kotilainenpasi(at)gmail.com
Tero Kotilainen, salibandy (fysiikka), tero.kotilainen(at)innosport.fi
Laura Keto, joukkuevoimistelu, lauraketo(at)msn.com
Tarja Rasimus-Järvinen, joukkuevoimistelu, tarjarj(at)mbnet.fi
Tiina Vartiainen, joukkuevoimistelu, tiina.a.e.vartiainen(at)gmail.com
Petri Kaijansinkko, pesäpallo, pete.kaijansinkko(at)icloud.com
Emma Nieminen, pesäpallo, emmajne(at)gmail.com

Harjoituspaikat

Harjoituspaikkojen tiedot löytyvät täältä

Koulut
Contact Us

Emme ole juuri nyt paikalla, mutta jätä meille tästä viesti niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!

Not readable? Change text.